english | deutsch | slovensky | magyar      vysoketatry.org  
park narodowy  
 góry tatry wysokie 
 przepisy parku 
 pobyt w tatrach 
 zwierzęta 
 roślinność 
służba ratownicza 
 niebezpieczeństwa 
 wołanie o pomoc 
turystyka 
 przewodnicy górscy 
 krótkie trasy 
 wycieczki dolinami 
 wejścia na przełęcze 
 szczyty 
 zasady 
 ekwipunek 
 zamknięcia szlaków 
 mapy 
 granica państwa 
narciarstwo 
 stan śniegu 
 
Witajcie w Tatrzańskim Parku Narodowym,

w którym piękna przyroda sprawia, że jest on jednym z najwspanialszych miejsc odpoczynku nie tylko na Słowacji, ale w całej Europie. Wysokie Tatry to między innymi niespotykanie czyste powietrze, unikatowy klimat, które sprawiają, iż każdy odwiedzający czuje się lepiej, szczególnie ten, który skorzysta z wielu dostępnych kuracji zdrojowych. Szlaki turystyczne, od łagodnych do ekstremalnie wymagających, prowadzą przez szczyty i ściany skalne. Szeroki wachlarz hoteli i restauracji zaprasza gości poszukujących pięknych plenerów lub po prostu odpoczynku. Wysokie Tatry umożliwiają ponadto uprawianie wielu sportów i rekreację.

Szczegóły rezerwacji zakwaterowania przez Internet.

Nowość - zajęcia w wolnym czasie: spływ, jazda konna i inne... Bądź bezpieczny w Tatrach Wysokich z licencjonowanymi przewodnikami górskimi UIAGM! Aktualny stan szlaków (zawiera też informacje o zamknięciu szlaków z powodu warunków atmosferycznych lub innych).

Wybierz czas wizyty - poza sezonem.

Jednodniowe wycieczki - trochę ogólnych informacji o Słowacji i atrakcjach, które można zwiedzić, dojeżdżając samochodem, autobusem lub pociągiem, z Twojej bazy w Tatrach Wysokich.

    
    © Tatry Network © Polska wersja www.translations.biz